KROM Deluxe – v názvu je vše

3. 3. 2014

Mám pouze jednu otázku pro ty, kdo přemýšlí o koupi Krom Deluxe: Na co ještě čekáte? Tyto kendamy jsou VYNIKAJÍCÍ!

deluxe KROM Jumpshoe review krom-deluxe-kendamy

Hráčův průvodce po galaxii

19. 2. 2012

Od tvůrců Ozory se k nám donesl další kousek – Galaxy. Jak to s ní vypadá? Pojďme se podívat.

Metalíza Jumpshoe recenze ozora

Český Kendama Pohár 2011

19. 2. 2012

"Můžu přesunout CKO do Zlína a taky to udělám." Tak zněla zpráva, kterou jsem dostal od Mirka, když jsem mu řekl, že se pravděpodobně nebudu moci dostavit na jeho se vší péčí vypiplanou soutěž, pokud by byla součástí zpožděného Pražského žonglérského maratonu (PŽM).

událost Jumpshoe Český kendama pohár zlin

Doporučujeme to nejlepší

23. 1. 2012

Čert aby se v té dnešní Kendama nabídce vyznal. Každá značka dělá standardní Kendamy a taky něco speciálního. A proto ti nabízíme pomocnou ruku a ukážeme ti, co je doopravdy dobré.

KendAlex Jumpshoe recenze porovnání

Nejčtenější články


Porovnání kendam
KROM Deluxe – v názvu je vše
Recenze Shin-Fuji kendamy
Veletrh hraček 2009
První Malý Kendama Open

Tagy


15min pop tricklist mčsk 2018 sumo zasilkovna slaydawg sleva update catch and flow léto kyu MORKEN homegrown Albert předobjednávky musou mugen rwb trojka-kyu zkoušky testy Joris 2016 Praha Zoomadanke Spikedama Rotterdam giveaway instagram handmade Berlin osobníodběr žádnépoštovné pes hlídač sedm narozeniny Brno tv homegrown vyvážení rozhovor media inzlin b ken trojka BJ vystoupení redukce cena soutež instagram sweets new redesign 2015 Praha 2014 video komunita deluxe KROM Thibaout EKO2013 EJC2013 Toulouse kapesni-sunrise kapesní Sakura Polsko Lublin EJC 2012 freestyle středa Rokurosen Dragon Partner Affiliate událost KendAlex Dama fest Galaxy Sýr Metalíza Jumpshoe Yumu Naše kendamy Český kendama pohár sleva facebook výročí zlin hračky veletrh ShinFuji recenze Shin-Fuji tk16 rokurosen ozora mugen porovnání David Svoboda závody MKO