Albert vs. SLAYDAWG

21. 2. 2017

Chlouba KROMu pod Albertovým drobnohledem.

Albert a Slaydawg to je kapitola sama pro sebe. Původně to mělo být krátká recenze hotová týden po tom co Albert vydal recenzi na KROM. Pak byl Albert nemocný. Chtěl to natočit ve Slušným, v divadle, na chatě. Chtěl nový ken na bauch, protože zlomil Nihon Ashe a tak to šlo pořád dokola. Konečně to aspoň doma natočil.

*vyvažování u Slaydawgů děláme jinak než si Albert myslí. Část Slaydawgů jde přímo do prodeje. Další část jde na vyvážení a do prodeje. To co se nepodaří vyvážit jde do Frankendamy.

Slaydawga si můžete koupit zde. Raději si kupte javorového, vydrží víc. 


Sdílej:Autor: Mirek


Tagy: slaydawg 2017 Praha Albert porovnání recenzeNejčtenější články


KROM Deluxe – v názvu je vše
Porovnání kendam
Recenze Shin-Fuji kendamy
Veletrh hraček 2009
První Malý Kendama Open

Tagy


15min pop tricklist mčsk 2018 sumo zasilkovna slaydawg sleva update catch and flow léto kyu MORKEN homegrown Albert předobjednávky musou mugen rwb trojka-kyu zkoušky testy Joris 2016 Praha Zoomadanke Spikedama Rotterdam giveaway instagram handmade Berlin osobníodběr žádnépoštovné pes hlídač sedm narozeniny Brno tv homegrown vyvážení rozhovor media inzlin b ken trojka BJ vystoupení redukce cena soutež instagram sweets new redesign 2015 Praha 2014 video komunita deluxe KROM Thibaout EKO2013 EJC2013 Toulouse kapesni-sunrise kapesní Sakura Polsko Lublin EJC 2012 freestyle středa Rokurosen Dragon Partner Affiliate událost KendAlex Dama fest Galaxy Sýr Metalíza Jumpshoe Yumu Naše kendamy Český kendama pohár sleva facebook výročí zlin hračky veletrh ShinFuji recenze Shin-Fuji tk16 rokurosen ozora mugen porovnání David Svoboda závody MKO