Doporučujeme to nejlepší

23. 1. 2012

Čert aby se v té dnešní Kendama nabídce vyznal. Každá značka dělá standardní Kendamy a taky něco speciálního. A proto ti nabízíme pomocnou ruku a ukážeme ti, co je doopravdy dobré.

Začínáme doporučovat produkty, které jsme otestovali na vlastní kůži. Každý z nás má nějakou svou oblíbenou hračku, někteří si dokonce myslí, že je to nejlepší kousek pod sluncem. Od této chvíle se s našimi názory začínáme dělit. Nebudeme doporučovat celé značky, ale jenom jednotlivé kusy. Ozora by si rozhodně zasloužila doporučit celá, ale i od ní jsme už měli v ruce horší kousky, viz nešťastná kauza Taiyo L. Doporučit zboží mohou ti, kteří u nás  publikovali a členové teamu. Takže Mirek Šiřina, David Svoboda, Mr. Jumpshoe, Marek Mikulec a Alex Ruisch.


Doporučené zboží najdeš v obchodě úplně nahoře.Po kliknutí na info o zboží se dozvíš proč bylo doporučeno.


Kdyby se našel nějakou kousek který bude mít doporučení příliš, tzn. víc jak 3, tak si budeš moci kliknout na Zobraz / schovej, pro jejich schování.


Budeme se snažit doporučovat střídmě, má idea je do šesti doporučených kousků. To, že něco nemá doporučení, neznamená, že to není dobré, jenom jsme neměli čas to otestovat. Budiž ti tedy doporučení dobrým vodítkem.


Sdílej:Autor: Mírek


Tagy: KendAlex Jumpshoe recenze porovnáníNejčtenější články


Porovnání kendam
KROM Deluxe – v názvu je vše
Recenze Shin-Fuji kendamy
Veletrh hraček 2009
První Malý Kendama Open

Tagy


15min pop tricklist mčsk 2018 sumo zasilkovna slaydawg sleva update catch and flow léto kyu MORKEN homegrown Albert předobjednávky musou mugen rwb trojka-kyu zkoušky testy Joris 2016 Praha Zoomadanke Spikedama Rotterdam giveaway instagram handmade Berlin osobníodběr žádnépoštovné pes hlídač sedm narozeniny Brno tv homegrown vyvážení rozhovor media inzlin b ken trojka BJ vystoupení redukce cena soutež instagram sweets new redesign 2015 Praha 2014 video komunita deluxe KROM Thibaout EKO2013 EJC2013 Toulouse kapesni-sunrise kapesní Sakura Polsko Lublin EJC 2012 freestyle středa Rokurosen Dragon Partner Affiliate událost KendAlex Dama fest Galaxy Sýr Metalíza Jumpshoe Yumu Naše kendamy Český kendama pohár sleva facebook výročí zlin hračky veletrh ShinFuji recenze Shin-Fuji tk16 rokurosen ozora mugen porovnání David Svoboda závody MKO