Jak jsme byli v televizi

19. 8. 2015

Mně se tam nechce, mně se tam taky moc nechce. Tak tam půjdeme oba.

V Jihlavě je YOYO klub, kterému dodáváme kendamy. Jednoho dne se nám ozvali, jestli bychom s nimi nechtěli jít do televize do Dobrého rána. V mém okolí znám tři lidi, kteří už tam byli, takže mi ten pořad přijde trochu provařený. Já osobně se ráno dívám na ČT 24 a Dobré ráno jsem asi nikdy neviděl. Dokonce ani nevím o nikom, kdo by se na něj díval. Nemyslel jsem si tak, že by to mohlo mít nějaký efekt na rozšíření kendamy, ale zkusit to musíme.

Obrátil jsem se tedy na klasickou dvojku Vítka a BJ. BJ je naše mediální hvězda a Vítek by tam mohl být jako triková podpora, žeano. Jenomže, BJ je na dovolené, čili místo něj musím nastoupit já. Vítkovi se tam nechce, mně se tam taky moc nechce, takže půjdeme oba. Zavolal jsem ještě bývalému kolegovi, který byl v Dobrém ránu nedávno a ten mi řekl, že páteční Dobré ráno je super. Všichni jsou v pohodě, těší se už na víkend a je tam skvělá atmosféra. To mě trošku uklidnilo.

Ve čtvrtek večer mě žena ostříhala, nabifloval jsem se nějaké základní data o kendamě a v pátek ve čtyři ráno jsem vyrazil do brněnského televizního studia. První si nás převzala maskérka a napudrovala nás. Rozhodili jsme si vstupy: první půjde YOYO klub, pak půjdeme my a nakonec všichni společně. A šlo se do akce.

Kendama v České televizi

 

Během celého vysílání panovala uvolněná nálada, dal jsem se do klidu a řekl si, že to nějak zvládnu. Jak se mi to povedlo, můžete zhodnotit v tomhle videu:

Video jedna (kendama)

Možná jsem se neměl den před vysílám stříhat, protože to vypadá, jako kdybych neměl vlasy :-). Chudák Vítek, musel dávat zrovna trik, který neumí. Společný vstup s yoyerama, už byl jen třešnička na dortu.

Video dva (yoyo a kendama)

Jakmile jsme měli všechny vstupy za sebou, tak jsme ještě v zákulisí trochu pojamovali, půjčili mugeny klukům z YOYO klubu a dali jim pár rad do začátku. Ještě nás napadlo ve studiu moderátorům pár kendam nechat, aby si měli během zbytku pořadu s čím hrát. A celkem jim to do konce vysílání šlo. Martin Blaho obstojně dával pohárky a Soňa Baranová už spikovala na jistotu. Přidala se i zprávařka.

Video tři (kendama zprávy)

O tom, jaká byla v Dobrém ráno pohodová atmosféra, můžete vidět i na tomto videu počasí s yoyem.

Video čtyři (počasí s yoyem)

Všechny videa jdou přehrát pouze na počítači, na tabletu se mi to nepovedlo. Bylo to hezké páteční ráno.


Sdílej:Autor: Mirek


Tagy: Brno tv rozhovor media vystoupení 2015Nejčtenější články


KROM Deluxe – v názvu je vše
Porovnání kendam
Recenze Shin-Fuji kendamy
Veletrh hraček 2009
První Malý Kendama Open

Tagy


15min pop tricklist mčsk 2018 sumo zasilkovna slaydawg sleva update catch and flow léto kyu MORKEN homegrown Albert předobjednávky musou mugen rwb trojka-kyu zkoušky testy Joris 2016 Praha Zoomadanke Spikedama Rotterdam giveaway instagram handmade Berlin osobníodběr žádnépoštovné pes hlídač sedm narozeniny Brno tv homegrown vyvážení rozhovor media inzlin b ken trojka BJ vystoupení redukce cena soutež instagram sweets new redesign 2015 Praha 2014 video komunita deluxe KROM Thibaout EKO2013 EJC2013 Toulouse kapesni-sunrise kapesní Sakura Polsko Lublin EJC 2012 freestyle středa Rokurosen Dragon Partner Affiliate událost KendAlex Dama fest Galaxy Sýr Metalíza Jumpshoe Yumu Naše kendamy Český kendama pohár sleva facebook výročí zlin hračky veletrh ShinFuji recenze Shin-Fuji tk16 rokurosen ozora mugen porovnání David Svoboda závody MKO