Král přichází. ZRUŠENO, král zůstává doma.

11. 5. 2016

Zima už odešla, teď přichází král mezi kendamami Mugen Musou.

ZRUŠENO

11. 5. jsme začali přijímat předobjednávky na kendamy od Glokenu na Mugen Musou kendamy. Mugen Musou jsou jedny z nejlepších kendam na světě, viz. videa níže. Minulý rok jsme měli jednu Mugen Musou kendamu jako sponzoring na Českém kendama poháru. Tentokrát dostaneme od Glokenu také nějakou kendama (zda to bude Musou nebo Sanga to zatím nevím), navíc se nám však dostalo pocty stát se přeprodejcem těchto super kendama. Tak jak jsou dobré, tak jsou taky tyhle kendamy drahé, proto krom dvou (Blue hour, Magic hour) budeme všechny prodávat pouze v předprodeji. Předprodej bude rozdělen do třech fází. 

  1. fáze do 25. 5.. V této fázi si budete moc objednat všechny Musou, které jsou v našem eshopu, za skvělou cenu. Jako bonus dostanete 50% slevu na poštovné.
  2. fáze od 25. 5. do 7. 6. (možná dříve). K dispozici už budou pouze Blue hour a Magic hour. Cena stoupne o 5 %. Pořád ale dostanete slevu 50 % na poštovné.
  3. fáze. Kendamy máme skladem. Objednávky posíláme následující pracovní den. Cena bude stejná jako ve druhé fázi a už nedostanete slevu na poštovném.

 

Tak a teď konečně k těm videím. 


Mugen Musou edit 2015


Musous on plane team Fuegz

Musous on plane team Wiens


Sdílej:Autor: Mirek


Tagy: předobjednávky musou mugen 2016 mugen-musou-bh mugen-musou-sy mugen-musou-mh mugen-musou-k mugen-musou-mrNejčtenější články


KROM Deluxe – v názvu je vše
Porovnání kendam
Recenze Shin-Fuji kendamy
Veletrh hraček 2009
První Malý Kendama Open

Tagy


15min pop tricklist mčsk 2018 sumo zasilkovna slaydawg sleva update catch and flow léto kyu MORKEN homegrown Albert předobjednávky musou mugen rwb trojka-kyu zkoušky testy Joris 2016 Praha Zoomadanke Spikedama Rotterdam giveaway instagram handmade Berlin osobníodběr žádnépoštovné pes hlídač sedm narozeniny Brno tv homegrown vyvážení rozhovor media inzlin b ken trojka BJ vystoupení redukce cena soutež instagram sweets new redesign 2015 Praha 2014 video komunita deluxe KROM Thibaout EKO2013 EJC2013 Toulouse kapesni-sunrise kapesní Sakura Polsko Lublin EJC 2012 freestyle středa Rokurosen Dragon Partner Affiliate událost KendAlex Dama fest Galaxy Sýr Metalíza Jumpshoe Yumu Naše kendamy Český kendama pohár sleva facebook výročí zlin hračky veletrh ShinFuji recenze Shin-Fuji tk16 rokurosen ozora mugen porovnání David Svoboda závody MKO