KROM Deluxe – v názvu je vše

3. 3. 2014

Mám pouze jednu otázku pro ty, kdo přemýšlí o koupi Krom Deluxe: Na co ještě čekáte? Tyto kendamy jsou VYNIKAJÍCÍ!

Nedávno mi přišel balíček s kendamou pojmenovanou Claw, takže mluvím z vlastní zkušenosti. Věřte mi: krása zde není jen na povrchu.


KROM Claw kendama

Ano, vypadají naprosto senzačně, ale co víc? Inu, co mě velmi překvapilo, byla váha. Očekával jsem, že Claw bude těžší, než ve skutečnosti je. Je poměrně těžká asi jako klasická TK-16, ne-li lehčí. Bohužel jsem je ale nemohl přesně zvážit, za což se omlouvám. Je naprosto jisté, že nezatížíte svojí „hrací“ ruku více než s Ozorou nebo TK-16. Jak ken tak tama jsou vyrobeny naprosto jedinečným spojením javoru a ořechu, což vytváří více něž esteticky uspokojující konečný produkt.


KROM Deluxe kendamas

Jakmile ji prvně vytáhnete z krabice, ucítíte lehký nával syndromu Dragon Ozora. Jednoduše řečeno, můžete si myslet, že je až příliš skvělá na to, abyste si s ní hráli. Zatímco Dragon Ozora po chvíli hraní může vypadat už vcelku bídně, Deluxe kendamy vydrží daleko déle. Nevypadají tak omláceně, pouze dobře používané. Hrajte si s ní, právě k tomu slouží.

Během doby mého hraní jsem zjistil, že Deluxe mi vyhovují nejvíc z kendam, co jsem kdy vlastnil. Při tricích jako spacewalk či hand-roll se zdá, jakoby je kendama dělala sama za vás. Létá a točí se s největší lehkostí. Všechny základní triky se s ní dělají naprosto jednoduše, i přesto bych jí nedoporučoval pro začátečníky, protože udržet například maják (lighthouse) na kendamě pouze z přirodního dřeva je daleko větší výzvou, než na těch nabarvených.


Mr. Jumpshoe - Single trick #2

Uznávám, že lunary jsou na Claw o trochu těžší, ale ne že bych je vůbec nezvládal. Stále se snažím o chycení pořádného lunar flipu, ale vím, že ho můžu udělat. Tuto kendamu tak zbožňuji, že už jsem jí použil v jednom ze svých single trick videí. Zcela jistě ji budu ještě hodně používat.

Jejich počet je omezený, mí přátelé, proto upřímně vážně nevím, na co ještě čekáte.

Do toho, Deluxe.


Sdílej:Tagy: deluxe KROM Jumpshoe review krom-deluxe-kendamyNejčtenější články


KROM Deluxe – v názvu je vše
Porovnání kendam
Recenze Shin-Fuji kendamy
Veletrh hraček 2009
První Malý Kendama Open

Tagy


15min pop tricklist mčsk 2018 sumo zasilkovna slaydawg sleva update catch and flow léto kyu MORKEN homegrown Albert předobjednávky musou mugen rwb trojka-kyu zkoušky testy Joris 2016 Praha Zoomadanke Spikedama Rotterdam giveaway instagram handmade Berlin osobníodběr žádnépoštovné pes hlídač sedm narozeniny Brno tv homegrown vyvážení rozhovor media inzlin b ken trojka BJ vystoupení redukce cena soutež instagram sweets new redesign 2015 Praha 2014 video komunita deluxe KROM Thibaout EKO2013 EJC2013 Toulouse kapesni-sunrise kapesní Sakura Polsko Lublin EJC 2012 freestyle středa Rokurosen Dragon Partner Affiliate událost KendAlex Dama fest Galaxy Sýr Metalíza Jumpshoe Yumu Naše kendamy Český kendama pohár sleva facebook výročí zlin hračky veletrh ShinFuji recenze Shin-Fuji tk16 rokurosen ozora mugen porovnání David Svoboda závody MKO