Představujeme zcela novou F3 kendamu

12. 8. 2015

Focus ken od Sweets se dostal už do své třetí verze. Spolu s ním přichází nové barevné variace.

ZCELA NOVÁ F3ka

Nová F3 kendama je to nejlepší co jsme zatím vytvořili. F3 je třetí verze naší focus kednama řady. Tvar kenu byl kompletně redesignován pro zjednodušení hry na všech úrovních dovednosti. Nový tvar má lepší balanc pro triky na kouli, jako například Lunar, zatímco umístění stringu mimo střed sarada umožňuje dělat 1-turn triky mnohem intuitivněji. Další vylepšení jsou: konzistentnější umístění sarada na spiku a kvalitnější string a korálek. Odstranili jsme “Sweets” logo z kenu a zanechali pouze naše “Cross Kens” logo pro čistější vzhled.

F3 JEDNOBAREVNÉ

Jednobarevné F3 kendamy jsou složeny z našeho F3 kenu a jedné z 10. možných barevných továrních provedení koule. Naše tovární barevná formule prošla mnoha zlepšenímy jež mají za výsledek lesklý, ale příjemně lepkavý povrch – ideální pro balanční triky. Věříme že má ten správný poměr klouzavosti/lepivosti, který umožňuje balanční úpravy zatímco ken na kouli skvěle drží.

 

F3 STAINS (mořené)

Mořené F3 kendamy jsou složeny z našeho F3 kenu a jedné z 5. možných továrních barevných provedení koule. Jsou to čtyři mořené a jedna přírodní varianta. Všechny varianty jsou finálně upraveny lesklým lakem, který umožňuje, aby šla vidět struktura dřeva na kouli. Výsledkem je lesklý, ale příjemně lepkavý povrch – ideální pro balanční triky. Věříme že má ten správný poměr klouzavosti/lepivosti, který umožňuje balanční úpravy zatímco ken na kouli skvěle drží.

F3 PŘECHODOVÉ

Přechodové F3 kendamy jsou složeny z našeho F3 kenu a jedné ze 3. možných továrních barevných provedení koule. Každá koule je složená ze třech barev, které spolu vytváří barevný přechod. Nová tovární barva má vysoký lesk a přijemně lepivý povrch ideální pro balanční triky. Věříme že má ten správný poměr klouzavosti/lepivosti, který umožňuje balanční úpravy zatímco ken na kouli skvěle drží.

 

F3 ATACK COMBA

Nové aTack komba jsou lakovány v naší lakovně naší aTack barevnou formulí a zkompletovány s nový F3 mořeným kenem. Naše aTack barva je matná a lepivá hned po rozbalení, a hraním se už pouze zlepšuje.

F3 MÁRBLY

Márbly jsou Sweets kendama originály, které mají velkou oblibu u našich fanoušků. Dali jsme dohromady tyhle koule s naším novým kenem a uvedly nové varianty, aby jsme tuhle serii trochu osvěžili. Márbly jsou lakovány v naší lakovně a každý z nich je originál. Tyhle koule jsou dokončeny naším vysoce lesklým lakem, který má správný poměr klouzavosti/lepivosti pro skvělou hru.

 

F3 CHAMELEON MÁRBLY

Stejně jako klasické Márbly jsou naše Chameleoní Márbly spárovány s novým F3 kenem a dokončeny vysoce lesklým lakem. Oproti klasickým Márblům jsou vylepšeny o třpitivý “chameleon” efekt, který má za následek, že se koule na světle třpití a odráží barevné spektrum.


Sdílej:Autor: Mirek


Tagy: sweets new redesign 2015 sweets-f3-ac sweets-f3 sweets-f3-marble sweets-f3-ch-marble sweets-f3-stainNejčtenější články


KROM Deluxe – v názvu je vše
Porovnání kendam
Recenze Shin-Fuji kendamy
Veletrh hraček 2009
První Malý Kendama Open

Tagy


15min pop tricklist mčsk 2018 sumo zasilkovna slaydawg sleva update catch and flow léto kyu MORKEN homegrown Albert předobjednávky musou mugen rwb trojka-kyu zkoušky testy Joris 2016 Praha Zoomadanke Spikedama Rotterdam giveaway instagram handmade Berlin osobníodběr žádnépoštovné pes hlídač sedm narozeniny Brno tv homegrown vyvážení rozhovor media inzlin b ken trojka BJ vystoupení redukce cena soutež instagram sweets new redesign 2015 Praha 2014 video komunita deluxe KROM Thibaout EKO2013 EJC2013 Toulouse kapesni-sunrise kapesní Sakura Polsko Lublin EJC 2012 freestyle středa Rokurosen Dragon Partner Affiliate událost KendAlex Dama fest Galaxy Sýr Metalíza Jumpshoe Yumu Naše kendamy Český kendama pohár sleva facebook výročí zlin hračky veletrh ShinFuji recenze Shin-Fuji tk16 rokurosen ozora mugen porovnání David Svoboda závody MKO