První Malý Kendama Open

18. 12. 2008

První Malý Kendama Open jsme chtěli pojmout trošku familiárněji. Nehrozilo že dojede moc lidí, proto nebyl důvod pronajímat žádnou místnost a všechno jsme to spáchali celkem narychlo.

První místo, kde jsme mohli závod zorganizovat, byla chodba v jednom z vrchních podlaží kulturního centra Flip. Po cestě na sraz, který byl v sobotu 13.12. 2008 před budovou Flipu, mě při pohledu na zlínský mrakodrap napadlo, proč to sakra neudělat na mrakodrapu. A taky že jo!

Na srazu jsme se nakonec sešli jenom čtyři, staré, notoricky známé tváře. Každý tušil, že to vyhraje Dejv, ale ve mě rozhodně plápolal plamínek naděje, že by to tak být nemuselo, který Dejv ještě přiživil historkou o své ranní hikoki krizi.

Na mrakodrapu jsme rozlosovali pořadí, Luba -> Max -> Já -> Dejv. Na Lubovi bylo jasně vidět, že si jenom odskočil z nakupování dárků. Max pod náporem trémy poměrně kazil. Já po neskonalé radosti, kdy jsem dal Todai hned na první pokus, už taky všechno kazil. Dejvovi se vedlo jako obvykle a svou sérii zakončil se skóre 25, tím si zasloužil zcela novou červenou Ozora kendamu a studený obdiv všech kolemjdoucích.

Příště trošku pozměníme pravidla, bodování mělo své malé zápory, a rozhodně už se nestane, aby byl v seznamu triků jeden trik 8x. Další možnost, kde změřit síly, je BKA Official Kendama Championship 2009. :-))) Přejeme ti Dejve pro příště schopnější protihráče.

Tricklist:
1. Hikoki / Air Plane
2. Nihon-ishu / Around Japan
3. Iai Tomeken / Faster than gravity
4. Todai / Lighthouse
5. Uguisu / Bird
6. Furi-ken / Swing in
7. 8x Ken-ishu / Around Prefecture v řadě
8. Uchu-ishu / Around Cosmos
9. Chuzara -> obtocit o 360 stupnu kolem kulicky -> Chuzara -> napichnout
10. Chikyu-Mawashi / Earth Turn

Výsledky:
HráčHikokiNIITTodaiUguisuFK8x KIUICh 360° ChChMCelkem
David Svoboda1 bod1 bod2 body2 body2 body1 bod8 bodů1 bod4 body3 body25 bodů
Maxim Maximov1 bod1 bod1 bod5 bodů7 bodů1 bodNN2 bodyN48 bodů
Mirek Šiřina2 body1 bod5 bodů1 bodN2 bodyNNNN61 bodů
Luboš Smrža3 body2 body5 bodůNN3 bodyNNNN73 bodů
N = daný trik nedal do 10 pokusů

Dejvova vítězná série:

Sdílej:Autor: Mírek


Tagy: MKO závody David SvobodaNejčtenější články


KROM Deluxe – v názvu je vše
Porovnání kendam
Recenze Shin-Fuji kendamy
Veletrh hraček 2009
První Malý Kendama Open

Tagy


15min pop tricklist mčsk 2018 sumo zasilkovna slaydawg sleva update catch and flow léto kyu MORKEN homegrown Albert předobjednávky musou mugen rwb trojka-kyu zkoušky testy Joris 2016 Praha Zoomadanke Spikedama Rotterdam giveaway instagram handmade Berlin osobníodběr žádnépoštovné pes hlídač sedm narozeniny Brno tv homegrown vyvážení rozhovor media inzlin b ken trojka BJ vystoupení redukce cena soutež instagram sweets new redesign 2015 Praha 2014 video komunita deluxe KROM Thibaout EKO2013 EJC2013 Toulouse kapesni-sunrise kapesní Sakura Polsko Lublin EJC 2012 freestyle středa Rokurosen Dragon Partner Affiliate událost KendAlex Dama fest Galaxy Sýr Metalíza Jumpshoe Yumu Naše kendamy Český kendama pohár sleva facebook výročí zlin hračky veletrh ShinFuji recenze Shin-Fuji tk16 rokurosen ozora mugen porovnání David Svoboda závody MKO