RWB předobjednávky

25. 4. 2016

Jedinečná možnost koupit si kendamu od výrobců legendárních Grain Theory kendam.

22. 4. jsme začali přijímat předobjednávky na kendamy od RWB manufacturing, výrobce legendárních Grain Theory kendam. Je to jedinečná šance, jak si koupit kendamu od tohoto amerického výrobce, který objednávky nezasílá mimo USA. Tak ji nepropásněte. Tahle předobjednávka bude rozdělena do třech fází.

  1. fáze do 6. 5.. V této fázi si budete moc objednat všechny kendamy od RWB, které jsou v našem eshopu, za skvělou cenu. Jako bonus dostanete 50% slevu na poštovné.
  2. fáze od 6. 5. do 23. 5.. V si už budete moci objednat pouze kendamy, které jsme objednali od RWB a ještě k tomu dražší o 5 %. Pořád ale dostanete slevu 50 % na poštovné.
  3. fáze od 23. 5.. V této fázi už si budete moci objednat RWB kendamy od nás. Cena bude stejná jako ve druhé fázi a už nedostanete slevu na poštovném.

Velkoobchodní objednávky na Puristu a Performera jsou omezeny na pět kusů. Pokud chceš jednoho z nich tak si raději pospěš.

 


RWB PURIST PERFORMER kendama


Sdílej:Autor: Mirek


Tagy: rwb 2016 predobjednavky rwb-purist-performer rwb-kusa rwb-purist rwb-x-kusa rwb-mkNejčtenější články


Porovnání kendam
KROM Deluxe – v názvu je vše
Recenze Shin-Fuji kendamy
Veletrh hraček 2009
První Malý Kendama Open

Tagy


15min pop tricklist mčsk 2018 sumo zasilkovna slaydawg sleva update catch and flow léto kyu MORKEN homegrown Albert předobjednávky musou mugen rwb trojka-kyu zkoušky testy Joris 2016 Praha Zoomadanke Spikedama Rotterdam giveaway instagram handmade Berlin osobníodběr žádnépoštovné pes hlídač sedm narozeniny Brno tv homegrown vyvážení rozhovor media inzlin b ken trojka BJ vystoupení redukce cena soutež instagram sweets new redesign 2015 Praha 2014 video komunita deluxe KROM Thibaout EKO2013 EJC2013 Toulouse kapesni-sunrise kapesní Sakura Polsko Lublin EJC 2012 freestyle středa Rokurosen Dragon Partner Affiliate událost KendAlex Dama fest Galaxy Sýr Metalíza Jumpshoe Yumu Naše kendamy Český kendama pohár sleva facebook výročí zlin hračky veletrh ShinFuji recenze Shin-Fuji tk16 rokurosen ozora mugen porovnání David Svoboda závody MKO