Recenze Shin-Fuji kendamy

11. 4. 2009

Tak jsem celý den testoval tuhle novou Shin-fuji kendamu a musím říct, že mě nadchla.

Muj první dojem byl, že je hrozně lehká, ale taky mě hned napadlo, že tak lehké dřevo bude měkké a dlouho nevydrží. Opak je ale pravdou, z čehož mám velkou radost, protože když vás kendama chytne a hrajete si s ní každou volnou chvilku, tak je to pro ni velká zátěž a musím říct, že ozora v tomto ohledu moc neobstává.

Svého času se mi povedlo hrot Ozory za necelé dva týdny zmenšit o bezmála 0,5cm, což je celkem znát. Jak na videu ale můžete vidět, dřevo Shin-fuji odolává a nyní s třítýdenním odstupem můžu říct, že odolává stále, stejně tak jak barva kuličky :). Ve videu říkám, že je s ní todai hrozně těžký, ale stačí si zvyknout a tak hrozné to není.

Co dodat? Snad jen to, že čas všechny moje obavy (jako že byla jen jedna) vyvrátil a klady jen potvrdil...


Sdílej:Autor: Dejv


Tagy: Shin-Fuji ozora recenze David Svoboda ShinFujiNejčtenější články


KROM Deluxe – v názvu je vše
Porovnání kendam
Recenze Shin-Fuji kendamy
Veletrh hraček 2009
První Malý Kendama Open

Tagy


15min pop tricklist mčsk 2018 sumo zasilkovna slaydawg sleva update catch and flow léto kyu MORKEN homegrown Albert předobjednávky musou mugen rwb trojka-kyu zkoušky testy Joris 2016 Praha Zoomadanke Spikedama Rotterdam giveaway instagram handmade Berlin osobníodběr žádnépoštovné pes hlídač sedm narozeniny Brno tv homegrown vyvážení rozhovor media inzlin b ken trojka BJ vystoupení redukce cena soutež instagram sweets new redesign 2015 Praha 2014 video komunita deluxe KROM Thibaout EKO2013 EJC2013 Toulouse kapesni-sunrise kapesní Sakura Polsko Lublin EJC 2012 freestyle středa Rokurosen Dragon Partner Affiliate událost KendAlex Dama fest Galaxy Sýr Metalíza Jumpshoe Yumu Naše kendamy Český kendama pohár sleva facebook výročí zlin hračky veletrh ShinFuji recenze Shin-Fuji tk16 rokurosen ozora mugen porovnání David Svoboda závody MKO