To nejlepší od Sweets

9. 4. 2015

Dovezli jsme z Ameriky to nejlepší od Sweets kendamy.

HOMEGROWN

Homegrown je největší pícha Sweets kendamy. Jsou to kendamy, které jsou vyrobeny přímo v jejich rodném městě Minesotě. Dali si na nich hodně záležet a my pro vás tři verze této populární kendamy. Javorový HOMEGROWN, tahle kendama začal javorovou horečku a podle mě je taky jeden z důvodů proč je PRO model Alexe Smitha taky javorový, je to totiž skvělé dřevo na kendamu. Sám mám jeden javorový HOMEGROWN ken. 

Javorový HOMEGROWN s proužkem z exotického pupleheart dřeva je nejkrásnější přírodní HOMEGROWN jaký Sweets prodávají. Není divu že se stal nejdražší kendamou v našem shopu. A to máme přitom ceny podobné jako Sweets kendama. 

Jasan má nádhernou kresbu dřeva a proto jsme dovezli i tento HOMEGROWN. Kdyby kluci ze ZOOT kendamy pořád nevyhrožovali, že už si budou prodávat kendamy ve vlastním shopu tak ho ze solidarity necháme v Americe, ale HOMEGROWN už dorazil a ZOOT kendama shop pořád nikde. 

 


Javor, javor s purpleheartem a jasan (zleva).

 

FOCUS PRISM

Focus Prism je Sweets Focus kendama se speciálním lakem na kouli, který při nasvícení vytváří na povrchu koule prizmy. Tuhle povrchovou úpravu na kouli dělají pouze Mugen a Sweets. Přivezly jsme vám všechny tři barvená varianty této nádherné kendamy.

 


Fialová Focus Prism kendama

 

VOODAMA

A teď něco pro hračičky. Příjde ti Terra Pilule už ohraná? Tak právě pro tebe tady máme Voodamu. Je to vlastně takový dřevěný panáček s dírou bříše a hlavou na stringu s kterým se dá hodně dobře zabavit. Kendama Praha nosí svoji vlastní natuněnou Voodamu na všechny Bitvy o Prahu a určitě ti ji rác půjčí kdyby sis ji chtěl první vyzkoušet. Ukázka hraní s Voodamou je ve videu dole. 

 

 

 

 

 


Sdílej:Autor: Mirek


Tagy: sweets newNejčtenější články


KROM Deluxe – v názvu je vše
Porovnání kendam
Recenze Shin-Fuji kendamy
Veletrh hraček 2009
První Malý Kendama Open

Tagy


15min pop tricklist mčsk 2018 sumo zasilkovna slaydawg sleva update catch and flow léto kyu MORKEN homegrown Albert předobjednávky musou mugen rwb trojka-kyu zkoušky testy Joris 2016 Praha Zoomadanke Spikedama Rotterdam giveaway instagram handmade Berlin osobníodběr žádnépoštovné pes hlídač sedm narozeniny Brno tv homegrown vyvážení rozhovor media inzlin b ken trojka BJ vystoupení redukce cena soutež instagram sweets new redesign 2015 Praha 2014 video komunita deluxe KROM Thibaout EKO2013 EJC2013 Toulouse kapesni-sunrise kapesní Sakura Polsko Lublin EJC 2012 freestyle středa Rokurosen Dragon Partner Affiliate událost KendAlex Dama fest Galaxy Sýr Metalíza Jumpshoe Yumu Naše kendamy Český kendama pohár sleva facebook výročí zlin hračky veletrh ShinFuji recenze Shin-Fuji tk16 rokurosen ozora mugen porovnání David Svoboda závody MKO