Trojka končí s véčkovými pohárky

5. 5. 2015

Trojka kendama, naše vlastní značka končí s véčkovýmí pohárky a vyprodává všechny svoje keny.

Trojka už nadále nechce odebírat kendamy z fabrik, které je vyrábí, ale chce se soustředit na vlastní ruční výrobu, experimentování s materiály a kombinování soustružení s 3D tiskem. Proto Trojka vyprodává keny z kterých ještě nebyli vyrobeny zkompletovány kendamy. Pokud si chcete vyzkoušet jaké je hraní s kendamou, která nemá pohárky ve tvaru písmen u, ale véčkové pohárky tak máte jedinečnou možnost si zakoupit takový ken právě teď.

Trojka béčkový ken
Trojka béčkový ken

Tyhle keny bereme jako béčkovou produkci, nebyli následně přebroušené, ale jsou plně hratelné. Máme kenů relativně hodně, pokud máte speciální požadavky na váhu kenu a serada tak je napište do poznámky v objednávce.


Sdílej:Autor: Mirek


Tagy: b ken trojkaNejčtenější články


Porovnání kendam
KROM Deluxe – v názvu je vše
Recenze Shin-Fuji kendamy
Veletrh hraček 2009
První Malý Kendama Open

Tagy


15min pop tricklist mčsk 2018 sumo zasilkovna slaydawg sleva update catch and flow léto kyu MORKEN homegrown Albert předobjednávky musou mugen rwb trojka-kyu zkoušky testy Joris 2016 Praha Zoomadanke Spikedama Rotterdam giveaway instagram handmade Berlin osobníodběr žádnépoštovné pes hlídač sedm narozeniny Brno tv homegrown vyvážení rozhovor media inzlin b ken trojka BJ vystoupení redukce cena soutež instagram sweets new redesign 2015 Praha 2014 video komunita deluxe KROM Thibaout EKO2013 EJC2013 Toulouse kapesni-sunrise kapesní Sakura Polsko Lublin EJC 2012 freestyle středa Rokurosen Dragon Partner Affiliate událost KendAlex Dama fest Galaxy Sýr Metalíza Jumpshoe Yumu Naše kendamy Český kendama pohár sleva facebook výročí zlin hračky veletrh ShinFuji recenze Shin-Fuji tk16 rokurosen ozora mugen porovnání David Svoboda závody MKO