Frankendama logo
Frankendama je užitečný nástroj pro náročné kendama hráče, kteří mají vyšší nároky na kupovanou kendamu. U nás si můžete vybrat ken, tamu a string, který Vám bude nejvíce vyhovovat. U kenů dokonce uvádíme váhu swordu a saradu. Pokud zvolíte nastringování od nás a nevyberete si string, tak Vám kendamu nastringujeme stringem, který je u kenu od výroby. Pokud si vyberete i string, tak budete mít kendamu nastringovanou tímto stringem. Obrázek kendamy je pouze přibližný. U kenu je celková váha uvedena velkým, menším je pak první váha sarada, pak váha swordu.

Vypalujeme proužky do koulí. Začínáme s přírodníma koulema a R tamama. Pokud budete chtít vypálit tenký proužek do R tamy, bude mít bílou barvu.
Jak na to? Klikněte na kouli (například Javorovou Homegrown). Pokud do této koule vypalujem proužky, tak se Vám ve sloupci Možnosti objeví nabídka vypalovaného proužku.

Legenda:  čerstvé (míň jak 7 dnů skladem)  sarado težší než sword  tama težší až o 10 g nebo ken lehčí až o 10 g  Tenký proužek Tlustý proužekCENA

KEN

TAMA

STRING

MOŽNOSTI

CELKEM

0

0

0

0

0

MOŽNOSTI

NASTRINGOVÁNÍ
PRO PRAVÁKA

NASTRINGOVÁNÍ
PRO LEVÁKA

NASTRINGUJU
SI SÁM

BEZ KENU
BEZ TAMY
BEZ STRINGU

KOMENTÁŘE